
Фетровий круг 250х40х32мм (класс А) RM
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-458
1 786 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 033-77-70
- +380 (50) 033-77-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фетрові круги використовуються для доведення поверхні до ідеального блиску. Зазвичай вони задіяні в фінішної поліровки виробів з металу, каменю, гуми, шкіри, акрилу або іншої пластмаси.
Еластичні диски не рвуться і не розтягуються в процесі полірування.
Клас А
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RONIX master |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Коло |
| Матеріал | Фетр |
| Діаметр | 250 мм |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 786 ₴



