
Круг доводний нейлоновий 125х3х22 ПП Р120 (синій)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-453
125 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (50) 033-77-70
Круг доводний нейлоновий призначений для фінішного оброблення, зокрема для кутових зварних з'єднань. Кругам можна задавати потрібний профіль, завдяки чому вони ідеально підходять для оброблення деталей складних форм. Ці круги рекомендується використовувати для зачищення зварних швів у кутових з'єднаннях і видалення задирок, а також для інших доводкових операцій і чистової обробки. Вони забезпечують гладку, однорідну поверхню.
Оброблювані матеріали: сталь, неіржавка сталь, кольорові метали, кераміка, пластик і поверхонь інших твердих матеріалів.
Застосування:
- Полірування зварних швів на змонтованих огорожах.
- Зниження або видалення рисок після шліфування.
- Полірування дефектів на поверхні.
- Видалення задирок і скруглення крайок.
- Видалення корозії й оксидів.
- Підготовка поверхні для нанесення покриття.
- Зачищення зварних швів і видалення напливів.



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RONIX master |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коло |
| Матеріал | Нейлон |
| Діаметр | 125 мм |
| Висота | 3 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 125 ₴



