
Алмазний брусок АБХ 160х25х6х3мм 63/50 EXPERT з бланком
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-744
1 805 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 033-77-70
- +380 (50) 033-77-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний брусок заточувальний 160х25х6х3мм 63/50 EXPERT на поліамідній (органічній) зв'язці з алюмінієвим бланком. Цей вид виготовлення має агресивніше шліфування крайки ножа, що може прискорити процес заточування.
Концентрація алмазів становить 100%
Марка зв'язки: EXD13
Grit: 240
Таблиця зернистості брусків:
|
Зернистість алмазних та ельборових брусків |
Сфера застосування |
Стандарт СШA ANSI |
| 200/160 | Формування РК | Р80 |
| 160/125 | Чорнове заточування | Р120 |
| 125/100 | Чорнове заточування | Р150 |
| 100/80 | Чорнове заточування | Р180 |
| 80/63 | Чорнове заточування | Р220 |
| 63/50 | Чорнове заточування | Р240 |
| 50/40 | Чорнове заточування | Р280 |
| 60/40 | Чорнове заточування | Р240-Р360 |
| 40/28 | Чорнове заточування | Р400-Р500 |
| 28/20 | Чиста доводка | Р600-Р800 |
| 20/14 | Чиста доводка | Р1000-Р1200 |
| 14/10 | Точне доведення | Р1500-Р2000 |
| 10/7 | правлення та полірування | Р2500 |
| 7/5 | правлення та полірування | Р3000 |
| 5/3 | Полірування | Р5000 |
| 3/2 | Полірування | Р8000 |
| 2/1 | Фінішне полірування | Р10000 |
| 1/0 | Фінішне полірування | Р14000 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Брусок |
| Тип профілю | Прямокутний |
| Область застосування | Нержавіюча сталь, Сталь, Загартована сталь, Метал |
| Матеріал | Алмаз |
| Зернистість | 1 |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 9 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 805 ₴






