
Круг алмазний подвійний 125x6,4x10х22,23 мм (штроборіз)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-752
882 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 033-77-70
- +380 (50) 033-77-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Круг алмазний подвійний 125x6,4xxx10х22,23 мм призначений для різання штроби під електрику та тепла підлога
ПЕРЕВАГИ:
Швидке та зручне штроблення стін і підлоги з різних матеріалів
Істотне полегшення роботи завдяки розумній системі розташування сегментів у шаховому порядку, що позбавляє видалблювання перегородки. Заощадження часу завдяки фрезеруванню за один прохід.
Чиста та непильна робота, оскільки матеріал повністю видаляється з паза під час штроблення
Максимальна швидкість: 12250 об/хв
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DP |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Товщина | 6.4 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
- Ціна: 882 ₴



