
Диск шліфувально-полірувальний FLEXIBLE SOFT 125х10х22,2 мм P60 RM
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-796
406 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 033-77-70
- +380 (50) 033-77-70
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск шліфований — полірувальний FLEXIBLE SOFT на каучуковій зв'язці.
Завдяки своїй гнучкій структурі диск добре себе зарекомендував у доводних роботах із неіржавкою сталлю:
- делікатне зняття та полірування зварних швів у важкодоступних місцях,
- видалення кольоропобіглості,
- усунення дефектів і подряпин після встановлення виробів.
Застосовується для полірувальних робіт зі сталі, неіржавкої сталі, кольорових металів.
Не залишає припалів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RONIX master |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коло |
| Матеріал | Гумово-пластикова зв'язка з абразивним зерном |
| Діаметр | 125 мм |
| Висота | 10 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Стан | Новий |
| Зернистість | 60 |
- Ціна: 406 ₴

