
Круг полірувальний нейлоновий Norton 150х6х22 2SF U4401
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-1108
684 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 033-77-70
Круг полірувальний нейлоновий Norton 150х6х22 2SF — призначені для фінішного оброблення внутрішніх кутових зварювальних з'єднань. Зерно 3SF — для зачищення окисленої поверхні неіржавкої сталі, зачищення зварного шва із середнім зніманням матеріалу. Доводячним дискам можна задавати необхідний профіль для оброблення зварного шва. Широкий спектр доводкових операцій і чистової обробки неіржавкої сталі. Вони забезпечують гладку, однорідну поверхню.
Переваги:
· Великий термін експлуатації.
· Нетканий абразив не засадлюється.
· Знімання матеріалу відбувається швидко, з мінімальним нагріванням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Norton |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
| Висота | 6 мм |
| Країна виробник | США |
| Діаметр | 150 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Коло |
| Стан | Новий |
- Ціна: 684 ₴



