
Диск алмазний конусний 100x10х10x22,23 сегментний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-818
662 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 033-77-70
Коло алмазне конусне 100x10х10x22,23 сегментне
Диски застосовується для штробування та оброблення тріщин.
Призначений для розтину тріщин, у тому числі криволінійних, та підготовки їх до заливання мастиками або герметиками. Алмазні відрізні кола із спеціально розробленим сегментом ефективно використовуються для зняття фасок у тріщинах. За рахунок геометрії алмазних сегментів диска кромка шва виходить під кутом 45°.
ПЕРЕВАГИ:
- Конусний сегмент алмазного диска для обробки тріщин у бетоні спеціально спроектований для рівного делікатного розтину тріщин у бетоні для їх подальшого ремонту та герметизації. Конструкція V-подібного сегмента ідеально підходить для ремонту тріщин у бетоні із застосуванням епоксидних смол або цементних сумішей (розчинів).
- Диск один із найефективніших інструментів для оброблення тріщин. Цей спосіб обробки тріщин єдино правильний, який дає гарантований результат, на відміну від таких методів, як обробка тріщин перфоратором. Тріщина видаляється дбайливо та максимально акуратно, при цьому не утворюються нові тріщини в бетоні!
- Використовуються також для скошування кромок у бетоні (зняття фаски), що запобігає обвалу та кришенню.
- Підходять як для мокрого, так і для сухого різання. Це дуже зручно в будь-яких умовах.
- Підходять на будь-яку маленьку болгарку КШМ.
Головні переваги цих дисків: якість виконання, міцність, стійкість, надійність, ресурс, ціна!
Максимальна швидкість: 12250 об/хв
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DP |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
- Ціна: 662 ₴





