
Диск шліфувально-полірувальний FLEXIBLE HARD 125х6х22,2мм P40 RM (вулканіт)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-834
309 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 033-77-70
- +380 (50) 033-77-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск шліфувально-полірувальний FLEXIBLE HARD на каучуковій зв'язці.
За рахунок своєї гнучкої структури диск добре себе зарекомендував у довідкових роботах із нержавіючою сталлю:
- делікатне зняття та полірування зварних швів у важкодоступних місцях,
- видалення кольоровибігу,
- усунення дефектів та подряпин після встановлення виробів.
Застосовується для полірувальних робіт із сталі, нержавіючої сталі, кольорових металів.
Не залишає припалів.
Кола є альтернативою вулканітових кіл.
Характеристика твердості вулканітового кола з колом RONIX
ГМ - FLEXIBLE SOFT
ГС - FLEXIBLE HARD
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | RONIX master |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Зернистість | 40 |
| Тип насипання | Закрита |
| Висота | 12 мм |
| Діаметр | 150 |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Коло |
| Діаметр посадочного отвору | 22 мм |
- Ціна: 309 ₴

