
Стрічка нескінченна 100х286мм Coarse AO Р80 для КШМ
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-862
323 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 033-77-70
- +380 (50) 033-77-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрічка нескінченна 100х286мм (Скотч брайта) використовується з гумовими барабанами 100х90х19 для КШМ, залежно від зернистості використовується для рівномірного обробки поверхні сталі, нержавіючої сталі, кольорових металів, дерева, лаку.
Застосування: зняття кольоровибігу на металі, сатинування поверхні, видалення патини з лаку, полірування сталі.
coarse АТ F4 - грубий P80
medium АТ F4 – середній P100
fine АТ F4 - тонкий P150
very fine АТ F4 - дуже тонкий P180,
very fine АО F4 - очень тонкий P280,
Ultra Fine АО - ультра тонкий Р600,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VSM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Загальні | |
| Діаметр | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Стрічка |
| Діаметр посадочного отвору | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Полірувальний |
| Зернистість | Р60 |
- Ціна: 323 ₴



