
Стрічка нескінченна 100х286мм Zirkon Р40 для КШМ
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-857
96 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 033-77-70
- +380 (50) 033-77-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрічка нескінченна 100х286мм Zirkon використовується з гумовими барабанами 100х90х19 для КШМ, залежно від зернистості використовується для рівномірного обробки поверхні сталі, нержавіючої сталі, кольорових металів.
Застосування: Шліфування металу, нержавіючої сталі.
В асортименті є зернистість Р40, Р80, Р100, Р120.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VSM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
| Тип | Стрічка |
| Матеріал | Нейлон |
| Діаметр посадкового отвору | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Полірувальний |
| Зернистість | Р60 |
- Ціна: 96 ₴


