
Круг нейлоновий абразивний 125х20мм М14 Р80 для КШМ PM
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-554
441 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 033-77-70
- +380 (50) 033-77-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Круг нейлоновий абразивний 125х20мм з різзю М14 для КШМ (пелюстковий вал зі Скотч брайта) залежно від зернистості використовується для рівномірного оброблення поверхні сталі, неіржавкої сталі, кольорових металів, дерева, лаку.
Застосування: зняття кольору побіжило на металі, сатиноване поверхні, видалення патини з лаку, полірування сталі.
Встановлюються на КШМ із подовжувальним перехідником
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коло |
| Матеріал | Нейлон |
| Діаметр | 120 мм |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Полірувальний |
| Зернистість | Р60 |
- Ціна: 441 ₴

