
Зачисний круг Clean and Strip 100х115х19мм чорний (барабан) на КШМ
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-146
1 103 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 033-77-70
- +380 (50) 033-77-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зачисний круг Clean and Strip 100х115мм чорний (барабан) на КШМ зернистість Р40, використовується для рівномірного оброблення поверхні сталі, неіржавкої сталі, кольорових металів, дерева, лаку.
Застосування: зняття фарби, іржі, кольоропобіглості на металі, надання декоративних ефектів на поверхнях.
Встановлюються на КШМ із подовжувальним перехідником
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RONIX master |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коло |
| Матеріал | Нейлон |
| Діаметр | 115 мм |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Полірувальний |
- Ціна: 1 103 ₴







