
Барабан гумовий 100х90х19мм на КШМ (для стрічок 100х286мм)
- В наявності
- Код: RM-202
1 191 ₴
+380 (96) 033-77-70
- +380 (50) 033-77-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Барабан гумовий 100х90х19мм на КШМ (для стрічки 100х286мм) призначений для змінних нескінченних стрічок (рукав) з матеріалів, як-от абразивна шкірка, нейлон, фетр.
Стрічки встановлюються на барабан і добре утримуються на ньому.
Застосування: Розширювальний ролик зручний у швидкості заміни витратних матеріалів, добре застосовується для зняття кольору побіжилості на металі, шліфування зварних швів, сатинування поверхні, видалення патини з лаку, полірування сталі.
Встановлюються на КШМ із подовжувальним перехідником
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RMF |
| Діаметр посадкового отвору | 19 мм |
| Висота | 100 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 90 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Вал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Шліфувальний |
- Ціна: 1 191 ₴




