
Щітка нейлонова (барабан) 100x110х19мм P80 на КШМ
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-238
1 261 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 033-77-70
Щітка нейлонова (барабан) 100x110 мм на КШМ зернистість Р80, використовується для рівномірного оброблення поверхні сталі, неіржавкої сталі, кольорових металів, дерева, лаку.
Нейлонова щітка застосовується для зачищення м'яких або ламких матеріалів, оскільки не пошкоджує їх. Щітка виготовлена з м'яких абразивних волокон. Водночас має високу зносостійкість і продуктивність. Зручна для оброблення великої площі.
Застосування: зняття фарби, іржі, кольоропобіглості на металі, надання декоративних ефектів на поверхнях деревини.
Встановлюються на КШМ із подовжувальним перехідником
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RONIX master |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коло |
| Матеріал | Нейлон |
| Діаметр | 110 мм |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Полірувальний |
- Ціна: 1 261 ₴




