
Зачисний круг Clean and Strip 125х22мм чорний на КШМ
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-194
144 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 033-77-70
- +380 (50) 033-77-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зачисний круг Clean and Strip 125х22мм чорний на КШМ зернистість Р46, використовується для рівномірного оброблення поверхні сталі, неіржавкої сталі, кольорових металів, дерева, лаку.
Застосування: зняття фарби, іржі, кольоропобіглості на металі, надання декоративних ефектів на поверхнях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коло |
| Матеріал | Нейлон |
| Діаметр | 115 мм |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | RONIX master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Полірувальний |
- Ціна: 144 ₴


