
Круг нейлоновий абразивний Klingspor NCW 600 S Medium (100х100х19 мм) комбінований
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-448
1 103 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 033-77-70
Круг нейлоновий абразивний Klingspor NFW 600 S Medium (100х100х19 мм) комбінований для КШМ (пелюстковий вал із нейлонового волокна (скотч-брайт) комбінований з абразивною шкіркою) залежно від зернистості використовується для рівномірного оброблення поверхні сталі, неіржавкої сталі, кольорових металів, дерева, лаку.
Застосування: зняття кольору побіжило на металі, сатиноване поверхні, видалення патини з лаку, полірування сталі.
Встановлюються на КШМ із подовжувальним перехідником
coarse — грубий P80
medium — середній P100
fine — делікатний P150
very fine — дуже делікатний P180
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klingspor |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Коло |
| Матеріал | Нейлон |
| Діаметр | 120 мм |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Полірувальний |
| Зернистість | Р60 |
- Ціна: 1 103 ₴

