
Щітка нейлонова 110xМ14 на КШМ P24 RM
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-406
251 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 033-77-70
Щітка нейлонова 110xМ14 на КШМ зернистість від Р24 до Р320, використовується для рівномірного оброблення поверхні сталі, неіржавкої сталі, кольорових металів, дерева, лаку, каменю.
Нейлонова щітка застосовується для зачищення м'яких або ламких матеріалів, оскільки не пошкоджує їх. Щітка виготовлена з м'яких абразивних волокон. Водночас має високу зносостійкість і продуктивність. Зручна для оброблення великої площі.
Застосування: зняття фарби, іржі, кольоропобіглості на металі, надання декоративних ефектів на поверхнях деревини, чищення та полірування каменю.
Встановлюються на КШМ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rm |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коло |
| Матеріал | Нейлон |
| Діаметр | 110 мм |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Зернистість | 24 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Полірувальний |
- Ціна: 251 ₴







