
Круг доводний нейлоновий 150х3х22 ПП MD coarse АО Р80
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-451
455 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 033-77-70
Круг доводний нейлоновий призначений для фінішного оброблення, зокрема для кутових зварних з'єднань. Кругам можна задавати потрібний профіль, завдяки чому вони ідеально підходять для оброблення деталей складних форм. Ці круги рекомендується використовувати для зачищення зварних швів у кутових з'єднаннях і видалення задирок, а також для інших доводкових операцій і чистової обробки. Вони забезпечують гладку, однорідну поверхню.
Coarse АO F4 - грубий P80.
medium АO F4 – середній P100.
fine АО F4 - тонкий P150.
very fine АО F4 - очень тонкий P280.
Ultra Fine АО - ультра тонкий Р600.
Оброблювані матеріали: сталь, неіржавка сталь, кольорові метали, кераміка, пластик і поверхонь інших твердих матеріалів.
Застосування:
- Полірування зварних швів на змонтованих огорожах.
- Зниження або видалення рисок після шліфування.
- Полірування дефектів на поверхні.
- Видалення задирок і скруглення крайок.
- Видалення корозії й оксидів.
- Підготовка поверхні для нанесення покриття.
- Зачищення зварних швів і видалення напливів.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RONIX master |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коло |
| Матеріал | Нейлон |
| Діаметр | 150 мм |
| Висота | 3 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 455 ₴




