
Оснащення 3М D125 для фібрових кіл 64861 (з ребрами жорсткості)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-720
1 058 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 033-77-70
- +380 (50) 033-77-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оснащення 3М D125 для фібрових кіл 64861 з ребрами жорсткості застосовуються для обробки чорних металів пов'язаних з великим зніманням металу. Оснащення має щільну шайбу з різьбленням М14, що дозволяє закріпити на будь-який УШМ. Матеріал опори жаростійкий поліамід, що дозволяє працювати при агресивних умовах і досягати максимального зняття металу. З'єднується фіброве коло з платформою спеціальною гайкою кріплення. Сфера використання: Видалення зварного шва Видалення задирок після газополум'яного різання Видалення окалини та інших операцій Максимальна швидкість обертання – 12200 об.хв./8500 об.хв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал втулки | Метал |
| Тип | Насадка |
| Діаметр | 125 мм |
| Країна виробник | Свазіленд |
| Стан | Новий |
| Діаметр посадкового отвору | 14 мм |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Камінь, Кераміка, Керамічна плитка, Керамограніт, Цегла, Метал, Мармур, Нержавіюча сталь, Пінобетон, Піщаник, Плитка, Сталь |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
- Ціна: 1 058 ₴



