
Коло полірувальний нейлоновий Norton 150х6х22 3SF
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-198
750 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 033-77-70
- +380 (50) 033-77-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коло полірувальне нейлонове Norton 150х6х22 3SF - призначене для фінішної обробки внутрішніх кутових зварних з'єднань. Зерно 3SF - для зачистки окисленої поверхні нержавіючої сталі, зачищення зварного шва із середнім зніманням матеріалу.
Довідним диском можна задавати необхідний профіль для обробки зварного шва. Широкий спектр довідних операцій та чистової обробки нержавіючої сталі.
Вони забезпечують гладку, однорідну поверхню.
Переваги:
· Великий термін служби.
· Нетканий абразив не засолюється.
· Знімання матеріалу відбувається швидко, з мінімальним нагріванням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Norton |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
| Висота | 6 мм |
| Країна виробник | США |
| Діаметр | 150 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Коло |
| Стан | Новий |
- Ціна: 750 ₴



