
Точильний камінь Hard Arkansas Bench Stone Norton 18x51x152
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-725
6 500 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 033-77-70
Точильний камінь Norton Hard Translucent Arkansas HB-6
Grit Р3000-4000
З п'яти основних компаній, що видобували каміння в Арканзасі: Dan's, Hall's, Norton, Smith's і Pike найкращим кар'єром мав Pike. Після того, як Norton викупив розробку Pike-а, він (Norton) став найбільшим постачальником абразивного натурального каменю з Арканзасу. Тому точильні камені Arkansas від Norton-а вважаються одними з найкращих за якістю.
Точильний камінь Hard Translucent Arkansas HB26 розміром в 3/4x2x6 дюймів (152 х 51 х 25 мм) і з зернистістю Ultra Fine, що позиціонується, - один з найяскравіших представників лінійки природних точильних каменів від компанії Norton, здобутий з майже вичерпаних. Придбавши цей камінь, можна відчути на практиці, як по-справжньому повинен працювати камінь Arkansas Translucent.
Незважаючи на те, що Hard Translucent Arkansas відноситься до довідкових каменів і залишає після себе чисту, практично дзеркальну поверхню, він має досить високу, як для натурального каменю, абразивну здатність і може прибирати досить грубі подряпини на підводі. Однією з головних особливостей даного каменю є те, що з його допомогою можна отримати унікальну гостроту і стійкість до затуплення ріжучу кромку. Камінь має дуже рівну структуру з усього обсягу, виробляється вкрай нешвидко. Вирівнювання його, при необхідності, проводиться, як і в інших каменів, на склі, порошку карбіду кремнію.
Унікальні властивості точильних каменів Арканзас дозволяють використовувати їх для заточування:
- лез ножів, стамесок, рубанків;
- небезпечних бритв;
- хірургічних інструментів;
- ювелірного обладнання;
- інструментів для різьблення по дереву і каменю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Norton |
| Країна виробник | США |
| Тип | Брусок |
| Тип профілю | Прямокутний |
| Область застосування | Нержавіюча сталь, Сталь, Загартована сталь, Метал |
| Довжина | 152 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Висота | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 500 ₴


