
Професійний мусат для заточування ножів 220х10мм PDT
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-972
2 940 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 033-77-70
Професійний мусат для заточування ножів 220х10мм має високоефективну заточувальну поверхню з ельборового зерна (CBN янтарний) з двошаровим покриттям та нікелевим покриттям корпусу. Дане виконання мусату є найефективнішим для швидкого та якісного заточування ножів різного типу.
Мусат призначений для виправлення, полірування та підтримки високої гостроти лез високоякісних європейських ножів та стане незамінним помічником на будь-якій сучасній кухні.
Ергономічна ручка з удароміцного пластику дозволяє міцно тримати мусат у руці, а також запобіжник для безпеки рук.
Виріб дуже практичний, не псується від вологи. Для відновлення леза досить кілька разів провести вздовж мусату і Ваш ніж буде гострий.
Зв'язування: МГ-01
Grit: 500
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Ельбор |
| Тип | Брусок |
| Область застосування | Сталь, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Метал |
| Стан | Новий |
| Тип профілю | Конічний |
| Зернистість | 500 |
- Ціна: 2 940 ₴

