
Диск алмазний для оброблення швів 125x6,4х8x22,23 сегментне DP
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-750
970 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 033-77-70
Диск алмазний для оброблення швів 125x6,4х8x22,23 сегментне DP для оброблення швів (видалення швів) призначене для нарізування та очищення швів у цегляній та клінкерній кладці, видалення старого розчину з керамічної цегли, природного каменю та клінкеру.
Спеціальні високопродуктивні алмазні диски з сегментною ріжучою кромкою забезпечують обробку повного профілю порожнини за один прохід.
Головні переваги цих дисків: якість виконання, міцність, стійкість, надійність, ціна!
Крім цього диски для оброблення швів у бетоні та твердому граніті DP ідеально підходять для видалення будівельних матеріалів. Цей професійний інструмент забезпечує швидке та ефективне видалення будівельних розчинів із цегли, блоків або каменю.
Масивні сегменти алмазного диска DP за потреби успішно виконають функції мобільного фрезерування бетону, каменю або будь-якого іншого твердого будівельного матеріалу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DP |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Товщина | 6 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
- Ціна: 970 ₴



