
Оснащення TYROLIT D125 для фібрових дисків (з ребрами жорсткості)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-754
706 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 033-77-70
Оснащення TYROLIT PREMIUM D125 для фібрових дисків з ребрами жорсткості застосовуються для обробки чорних і нержавіючих сталей пов'язаних з великим зніманням металу.
Оснащення має щільну шайбу з різьбленням М14, що дозволяє закріпити на будь-який УШМ.
Матеріал опори оптоволоконний поліамід, що дозволяє працювати за агресивних умов та домагатися максимального зняття металу.
Завдяки спеціальній конструкції зберігається постійна циркуляція повітря, через які відбувається тепловиділення на заготівлі запобігаючи її нагріванню.
З'єднується фіброве коло з платформою спеціальною гайкою кріплення.
Сфера використання:
- Видалення зварного шва.
- Видалення задирок після газополум'яного різання.
- Видалення окалини та інших операцій.
Максимальна швидкість обертання – 12000 об.хв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал втулки | Метал |
| Тип | Насадка |
| Діаметр | 125 мм |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Діаметр посадкового отвору | 14 мм |
| Виробник | TYROLIT |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Камінь, Кераміка, Керамічна плитка, Керамограніт, Цегла, Метал, Мармур, Нержавіюча сталь, Пінобетон, Піщаник, Плитка, Сталь |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
- Ціна: 706 ₴




