
Диск шліфувально-полірувальний FLEXIBLE SOFT 125х6х22,2 мм P120 RM
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-791
309 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 033-77-70
- +380 (50) 033-77-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск шліфувально-полірувальний FLEXIBLE SOFT на каучуковій зв'язці.
За рахунок своєї гнучкої структури диск добре себе зарекомендував у довідкових роботах із нержавіючою сталлю:
- делікатне зняття та полірування зварних швів у важкодоступних місцях,
- видалення кольоровибігу,
- усунення дефектів та подряпин після встановлення виробів.
Застосовується для полірувальних робіт із сталі, нержавіючої сталі, кольорових металів.
Не залишає припалів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RONIX master |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
| Висота | 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 150 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Коло |
| Стан | Новий |
- Ціна: 309 ₴

