
Диск алмазний сферичний 100x10х8x22,23 сегментний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-819
728 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 033-77-70
- +380 (50) 033-77-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коло алмазне сфера 100x10х8x22,23 сегментне
Диски застосовується для штробування
Призначений для штробування, у тому числі криволінійних. За рахунок геометрії алмазних сегментів диска, кромка шва виходить закругленою для подальшого проведення дроту.
ПЕРЕВАГИ:
- Диск один із найефективніших інструментів для штробіронування. Цей спосіб штробування швидкий та зручний, він дає гарантований результат, на відміну від таких методів, як штробування перфоратором. Шви формуються дбайливо та максимально акуратно, при цьому не утворюються нові тріщини в бетоні!
- Використовуються також для скошування кромок у бетоні (зняття фаски), що запобігає обвалу та кришенню.
- Підходять як для мокрого, так і для сухого різання. Це дуже зручно в будь-яких умовах.
- Підходять на будь-яку маленьку болгарку УШМ.
Головні переваги цих дисків: якість виконання, міцність, стійкість, надійність, ресурс, ціна!
Максимальна швидкість: 12250 об/хв
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DP |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 728 ₴



