
Оснащеня під липучку гумове D100х10мм М14
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-1103
120 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 033-77-70
- +380 (50) 033-77-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оснащеня гумове під липучку Ø100 використовується з подачею води та без неї, має високу зносостійкість, добре підходить для шліфування та полірування. Застосовується з алмазними дисками (черепашки), так само використовуються для фетрових, повстяних кіл та безлічі інших виробів. Максимальна швидкість обертання – 12000 об/хв.
В наявності маємо 3 висоти оснащеня: 3мм-мяка,5мм-середня,10мм-тверда
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Насадка |
| Діаметр | 100 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Виробник | RONIX master |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Камінь, Кераміка, Керамічна плитка, Керамограніт, Цегла, Метал, Мармур, Нержавіюча сталь, Пінобетон, Піщаник, Плитка, Сталь |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина основи | 5мм |
- Ціна: 120 ₴


