
Алмазний брусок АБХ 160х25х7х3мм 125/100 PREMIUM BRONZE з бланком
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-881
2 693 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 033-77-70
Алмазний брусок АБХ 160х25х7х3мм 125/100 PREMIUM BRONZE з бланком на мідно-олов'яній зв'язці з алюмінієвим бланком.
Техніка заточування:
Перед початком роботи переконайтеся, що ніж надійно закріплений. Роботу можна виконувати на спеціальному оснащенні для заточування ножів або просто на столі.
Для кращої роботи точильного бруска використовуйте розчин з води та мила або можна скористатися спеціальним маслом для заточування ножів.
Концентрація алмазу 100%
CODE: MLD023
BOND: MD001
Grit: 160 COARSE
Рекомендації від виробника:
Точильні бруски серії EXPERT PRO показують найкращий результат заточування ножів при використанні розчину з води та мила.
Точильний брусок PREMIUM показує найкращий результат заточування ножів при використанні спеціальної олії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Брусок |
| Тип профілю | Прямокутний |
| Область застосування | Нержавіюча сталь, Сталь, Загартована сталь, Метал |
| Матеріал | Алмаз |
| Зернистість | 1 |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 693 ₴





