
Коло нейлоновий абразивний 100х120х19мм для КШМ Р80 RM
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-137
573 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 033-77-70
- +380 (50) 033-77-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коло нейлоновий абразивний 100х120мм для КШМ (пелюстковий вал з Скотч брайта) в залежності від зернистості використовується для рівномірного обробки поверхні сталі, нержавіючої сталі, кольорових металів, дерева, лаку.
Застосування: зняття цветопобежаллости на металі, сатинированние поверхні, видалення патини з лаку, полірування сталі.
Встановлюються на КШМ з подовжувальним перехідником
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rm |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коло |
| Матеріал | Нейлон |
| Діаметр | 120 мм |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Полірувальний |
| Зернистість | Р60 |
- Ціна: 573 ₴










