
Фетровий круг (клас B) 250х30х32 RM
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-399
609 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 033-77-70
- +380 (50) 033-77-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фетровий круг (клас B) щільний
Фетровий круг використовуються для доведення поверхні до ідеального блиску. Зазвичай вони задіяні в фінішної поліровки виробів з металу, каменю, гуми, шкіри, акрилу або іншої пластмаси.
Еластичні диски не рвуться і не розтягуються в процесі полірування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rm |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коло |
| Матеріал | Повсть |
| Діаметр | 250 мм |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 609 ₴


