
Круг алмазний V-подібний 125x12,7х9,5x22,23 сегментний DP
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-1056
1 147 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 033-77-70
Круг алмазний V-подібний 125x12,7х9,5x22,23 сегментний DP
Диски для оброблення тріщин призначені для розкриття тріщин, зокрема криволінійних, і підготовки їх до заливання мастиками або герметиками. Алмазні відрізні круги зі спеціально розробленим сегментом ефективно використовуються для зняття фасок у тріщинах. Завдяки геометрії алмазних сегментів диска, крайка шва виходить під кутом 45°.
ПЕРЕВАГИ:
- V-подібний сегмент алмазного диска для оброблення тріщин у бетоні спеціально спроєктований для рівного делікатного розкриття тріщин у бетоні для їх подальшого ремонту та герметизації. Конструкція V-подібного сегмента ідеально підходить для ремонту тріщин у бетоні із застосуванням епоксидних смол або цементних сумішей (розчинів).
- Диск для оброблення тріщин у бетоні завтовшки 10 мм — це один із найефективніших інструментів для оброблення тріщин. Цей спосіб оброблення тріщин єдино правильний, який дає гарантований результат, на відміну від таких методів, як оброблення тріщин перфоратором. Трещина видаляється дбайливо та максимально акуратно, водночас не утворюються нові тріщини в бетоні!
- Використовуються також для скошування крайок у бетоні (зняття фаски), що запобігає руйнуванню та крошение.
- Підходять як для мокрого, так і для сухого різання. Це вкрай зручно в будь-яких умовах.
- Підходять на будь-яку маленьку болгарку КШМ.
Головні переваги цих дисків: якість виготовлення, міцність, стійкість, надійність, ціна!
Максимальна швидкість: 12250 об/хв
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DP |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 9.5 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 1 147 ₴

