
Фетровий круг на оснастці 30х25х6
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-084
38 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 033-77-70
- +380 (50) 033-77-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фетрові кола використовуються для доведення поверхні до ідеального блиску. Зазвичай вони залучені у фінішному поліруванні виробів із металу, каменю, гуми, шкіри, акрилу або іншої пластмаси.
Еластичні диски не рвуться й не розтягуються в процесі полірування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головка |
| Діаметр | 30 мм |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Довжина хвостовика | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | RONIX master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 30х25х6 |
- Ціна: 38 ₴


