
Круг алмазний 12А2-45 150х20х3х40х32 160/125 ПАЗ 100% АС4 В2-01
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RM-1129
1 750 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 033-77-70
- +380 (50) 033-77-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4-0044 12A2-45 150х20х3х40х32 160/125 ПАЗ СТАНДАРТ 100% АС4 В2-01
Призначення:
- Заточка і доведення різців, свердл, протяжок, розверток, багатолезвійного твердоплавного інструмент з прямим і спіральним зубом по передній поверхні.
- Обробка плоских поверхонь деталей машин, кераміки, кварцу, цінних і ділових каменів, напівпровідників та інших матеріалів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Полтавський алмазний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Зернистість | 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Часовий |
- Ціна: 1 750 ₴



